Zestaw 4 olejków do inhalacji + inhalator

Zestaw 4 olejków do inhalacji + inhalator
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena:: 139,00 zł
Cena netto: 113,01 zł
szt.


Zestaw 4 olejków eterycznych (po 5 ml) niezbędnych w przeciwdziałaniu chorobom i przeziębieniu. Silne działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwzakaźne. Idealne jako terapia profilaktyczna. Możesz je zawsze mieć przy sobie i stosować z załączonym Inhalatorem.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • Cinnamomum camhora - silne działanie przeciwwirusowe i odkażające. Wzmacnia układ odpornościowy, działa profilaktycznie, pomaga leczyć przeziębienie, ból gardła. Zmniejsza zmęczenie fizyczne.
  • Linalol Thyme - silne działanie antybakteryjne. Sprawdzone działanie w przypadku dolegliwości związanych z układem oddechowym, zaburzeniami jelitowymi, moczowymi, ginekologicznymi oraz zakażeniem grzybiczym
  • Niaouli - kompozycja przeciwgorączkowa, przeciwzapalna i przeciwreumatyczna. Pomaga przy zapaleniu zatok, krtani, gardła, gorączce, stanach grypowych o przeziębieniowych. Posiada również silne działanie przeciwpasożytnicze.
  • Sweet Marjoram - wspomaga zwalczanie infekcji, działa przeciwgrzybicznie i antyseptycznie. Łagodzi zaburzenia nerwowe i ich wpływ na układ krążenia, pokarmowy.  Przeciwdziała zaburzeniom snu i seksualnym.

 

W skład zestawu wchodzi również "Inhalator osobisty" - idelany do wdychania olejków eterycznych, możesz go mieć zawsze przy sobie. 

Inhalator składa się z pojemnika oraz bawełnianego, wyprofilowanego wacika na który nanosi się olejek eteryczny lub kompozycję zapachową (ok. 6 kropli) i umieszcza się w wewnętrznym pojemniku. Pozwala to na zachowanie właściwości olejku przez kilka tygodni. 

Zaleca się inhalację kilka razy dziennie* wykonując każdorazowo kilka wdechów. Podczas wdechu, substancje czynne uwolnione z olejków eterycznych wchodzą w kontakt z błoną śluzową dróg oddechowych (nosa, zatok, gardła, oskrzeli i płuc), korzystnie wpływając na układ oddechowy i nerwowy.

 

* - UWAGA: Do inhalacji używać tylko olejków do tego przeznaczonych. Przed użyciem należy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa. Informacje umieszczone w tym serwisie nie mogą zastępować zaleceń wskazanych przez lekarza.

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności w razie wypadku, urazu lub jakichkolwiek szkód poniesionych przez kogokolwiek kto samodzielnie będzie wykorzystywał informacje zawarte w tym serwisie bez konsultacji z lekarzem.