Water Sol

Dostępność:
brak towaru
Cena:: 79,00 zł
Cena netto: 64,23 zł
szt.


Znakomity, wielozadaniowy koncentrat do rozpuszczenia w wodzie. Może być efektywnie wykorzystywany w wielu aplikacjach np. jako spray do powierzchni, mycia podłóg, prania dywanów i wiele innych. Skutecznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy w domu, uwalniając równocześnie przyjemny aromat.

Najważniejsze cechy WaterSol:

  • zamiast maskować, natychmiast neutralizuje źródło nieprzyjemnego zapachu,
  • silnie skoncentrowany a przez to ekonomiczny (może być rozcieńczany w proporcji 1:128),
  • nadaje się do wielu zastosowań (zmywanie blatów, podłóg, pranie materiałów itd.),
  • silna formuła czyszcąca,

Wskazówki dotyczące użycia:

W wypadku standardowego zanieczyszczenia środek dodać do wody w proporcji od 1:10 do 1:128. Przy silnych zabrudzeniach i zanieczyszczeniach WaterSol można aplikowć za pomocą rozpylacza bezpośrednio na źródło zanieczyszczenia.

Opakowanie: 900 ml

Produkty powiązane

Scent Ball Scent Ball

Odświeżacz do lodówki i pochłaniacz zapachów w formie plastikowych kulek. Dzięki nim wszystkie produkty w Twojej lodówce pozostaną świeże aż do 3 tygodni dłużej. Eliminują zarazki i szkodliwe patogeny oraz pochłaniają nadmiar wilgoci.

Cena:: 18,99 zł
Carpet Freshener Carpet Freshener

Najbardziej zaawansowany na świecie preparat do eliminacji nieprzyjemnych zapachów z dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, zasłon itp. Całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy zarówno dla ludzi jak i powierzchni. Czyści, usuwa skutecznie i ekonomicznie nieprzyjemny zapach na cały tydzień.

Cena:: 79,00 zł