Vademecum Olejków Eterycznych

Dostępność:
brak towaru
Cena:: 74,99 zł
Cena netto: 60,97 zł
szt.


Oto pierwsze na polskim rynku kompletne kompendium dotyczące olejków eterycznych i aromaterapii. Znajdziesz w nim setki przepisów na olejki, które pomogą Ci w każdej sytuacji.

Valerie Ann Worwood opracowała ponad 600 oryginalnych przepisów na aromatyczne mieszanki. Do większości z nich będziesz musiał użyć zaledwie kilku naturalnych, tanich i łatwo dostępnych olejków. Skorzystaj z doświadczenia autorki i sporządź olejek idealny na każdą okazję.

Od grypy po bóle zębów, od grzybic po łysienie. Od cellulitu po poprawę metabolizmu. Działanie olejków zaskoczy Cię a różnorodność zastosowań sprawi, że bez problemu poradzisz sobie z każdą dolegliwością czy niedoskonałością w sposób w pełni naturalny i bezpieczny. Olejki te są doskonale dostosowane do potrzeb różnorodnych osób – od sportowców po gospodynie domowe. 

Część olejków pomoże Ci także w pracach domowych, jako znakomite środki czyszczące czy polerujące. Niesamowite jest też działanie kompozycji idealnych na stworzenie atmosfery w wyjątkowe okazje, takie jak choćby Walentynki, Andrzejki czy Boże Narodzenie.

Poznaj już dziś olejki doskonałe na każdą dolegliwość i potrzebę, jaka może wyniknąć już wkrótce.

 

Tytuł: Vademecum Olejków Eterycznych i Aromaterapii

Autor: Worwood Valerie Ann

Wydawca: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 488