Scent Ball

Scent Ball
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 18,99 zł
Cena netto: 15,44 zł
szt.


Odświeżacz do lodówki i pochłaniacz zapachów w formie plastikowych kulek. Najnowszy model.

  • pochłaniają nadmiar wilgoci,
  • eliminują szkodliwe zarazki,
  • zachowują świeżość żywności,
  • uniwersalne zastosowanie.

Dzięki kulkom wszystkie produkty w Twojej lodówce pozostaną świeże aż do 3 tygodni dłużej - oszczędzasz czas i pieniądze! Kule są wykonane z naturalnych materiałów, zawierają pakiet minerałów potasu, który pochłania gazy wytwarzane przez owoce i warzywa - dzięki czemu opóźnia się proces gnicia i psucia i tak szybko nie dojrzewają.

Można je stosować w: lodówkach, magazynach żywności, szafkach na obuwie, łazienkach i toaletach i innych miejscach powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Produkty powiązane

Sunshine Scents Sunshine Scents

Ekonomiczny odświeżacz powietrza do domu i samochodu w formie wygodnych puszek, przeznaczony do aromatyzacji niewielkich przestrzeni. Wystarczy otworzyć i można cieszyć się zapachem aż do 60 dni. Wybierz spośród 18 ciekawych zapachów.

Cena:: 19,99 zł
Deo-Pogz Deo-Pogz

Bardzo uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie na aromatyzację niewielkich przestrzeni. Krążki zapachowe eliminują nieprzyjemny zapach i wprowadzają delikatne, uniwersalne kompozycje zapachowe. Idealne do szaf, koszy na śmieci, odkurzaczy, niewielkich toalet.

Cena:: 1,99 zł
End Smoke End Smoke

Profesjonalny neutralizator zapachu dymu papierosowego. Eliminuje nieprzyjemny zapach powodowane przez składniki dymu papierosowego z wszelkich pomieszczeń (świetnie sprawdzi się także w strefach dla palących). Preparat w specjalnie zaprojektowanej puszce. 

Cena:: 49,00 zł