Pluglia

Pluglia
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 129,00 zł
Cena netto: 104,88 zł
szt.


Zdrowa i przyjemna atmosfera w każdym pokoju

Proces podgrzewania został opracowany specjalnie na potrzeby olejków eterycznych, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości. Emituje zapach i delikatne światło.

Łatwy w użyciu i dyskretny

Dyfuzor ten został stworzony do pomieszczeń o powierzchni ok. 20m 2
Podłączany bezpośrednio do kontaktu
Zawiera elektroniczny timer. Urządzenie działa w trzech piętnastominutowych cyklach rozpylania z 15 minutową przerwą między nimi.
Niebieskie światło wskazuje, że urządzenie jest w trybie pracy. Możesz wybrać między dwoma natężeniami światła, delikatniejsze zaprojektowane jest do działania w nocy.

Specyfikacja

  • Wymiary : 145x115 mm
  • Waga: 82 g
  • Opakowanie zawiera:
    -Dyfuzor
    -Instrukcja obsługi
  • Zasilanie: 220/240V-50/60 Hz
  • Zgodność ze standardami CE

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY lub AMBIENT. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.

Produkty powiązane

Fresh Air 15 ml Fresh Air 15 ml

Chłodny, wodny zapach, przywodząc na myśl wiosnę, co sprawia, że kompozycja  jest jednocześnie świeża i miękka, jak źródlana woda. Kompozycja uniwersalna.

Cena:: 24,99 zł
Fresh Cotton 15 ml Fresh Cotton 15 ml

Zapach świeżego, suszonego na słońcu prania, wzbogacony o subtelne akordy migdała. Bardzo komfortowy i odświeżający. Daje poczucie czystości i domowej atmosfery.

Cena:: 24,99 zł
White Tea 15 ml White Tea 15 ml

Wyrafinowana kompozycja o zapachu czystej, białej herbaty. Zapach urzekający i uniwersalny.  Idealny do klasycznych i nowoczesnych wnętrz w jasnych barwach.

Cena:: 24,99 zł