Ocelia

Ocelia
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 179,00 zł
Cena netto: 145,53 zł
szt.


Prosty ale wydajny dyfuzor oparty o technologię ultradźwiękową, przeznaczony do codziennego użytku. Świetnie sprawdza się z olejkami eterycznymi, nie zmienia ich struktury i formulacji. Połączenie aromaterapii, chromoterapii i nawilżania powietrza. Świetne wybór w zakresie ekonomicznych dyfuzorów. 

Specyfikacja:

  • Wymiary: dyfuzor 100 x 140 mm
  • wykonany z ABS i PP
  • zasięg: 10 - 40 m2
  • zasilanie: AC/DC Adapter 100~240V 50/60Hz
  • Moc: 12 W

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY lub AMBIENT. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.

Produkty powiązane

Olejek eteryczny Paris 15 ml Olejek eteryczny Paris 15 ml

Hipnotyzujący i niezapomniany zapach. Splatają się w nim nuty szyprowe i kwiatowe. Seksowny i bardzo wyróżniający. Dla osób, które wiedzą, czego pragną.            

Cena:: 24,99 zł
Olejek Lisbon 15 ml Olejek Lisbon 15 ml

Współczesny, delikatnie kobiecy zapach, pełen dobrej energii i powietrza. Kombinacja nut kwiatowych i owocowych otulona ciepłem ambry.Idealny dla osób, które w każdym dniu znajdą coś pięknego.

Cena:: 24,99 zł
Madame in Blue 15 ml Madame in Blue 15 ml

Świeży i radosny, czysty zapach kwiatowo-owocowy, wzbogacony o nuty piżma, ambry i cedru. Świetlisty i orzeźwiający, dodaje pozytywnej energii. Dzięki swojej lekkości jest uniwersalny.

Cena:: 24,99 zł