Nawilżacz Aromas

Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena:: 299,00 zł
Cena netto: 243,09 zł
szt.


Niewielki i praktyczny dyfuzor zapachowy aromatyzuje i nawilża powietrze. Idealny do rozpylania olejków eterycznych. Wygodny i łatwy w użyciu. Może być stosowany w pomieszczeniach od 10 do 20 m2. Posiada podświetlenie LED.

Polecany do aromaterapii. Zalecane jest używanie olejków eterycznych (linia Aromatherapy). Stosować w rozcieńczeniu - do zbiornika wlać wodę, a następnie dodać od 5 do 10 kropli kompozycji zapachowej.

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY (zalecane) lub AMBIENT. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.

Produkty powiązane

Olejek eteryczny Aphrodite 10 ml Olejek eteryczny Aphrodite 10 ml

Harmonijna mieszanka klasycznych olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych, wykreowana, aby obudzić zmysły. Tworzy spokojną, bardzo zmysłową atmosferę, sprzyjającą uwodzeniu i zabiegom.

Cena:: 19,99 zł
Bliss 10 ml Bliss 10 ml

Radosna i pełna błogości mieszanka. Skomponowana, aby przynieść radość, szczęście i dobry humor. Dzięki zawartości olejków cytrusowych wspaniale poprawia nastrój, dodaje energii.

Cena:: 19,99 zł
Courage 10 ml Courage 10 ml

Wypróbuj tej dodającej odwagi mieszanki, kiedy zmagasz się z różnymi wyzwaniami. W kilka chwil wypełni serce inspiracją, ukoi zdenerwowanie i złagodzi strach.

Cena:: 19,99 zł