Libelia

Libelia
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 299,00 zł
Cena netto: 243,09 zł
szt.


Jeden z najciekawszych dyfuzorów domowych dostępnych na rynku. Oparty na wydajnej technologii zimnej dyfuzji Easy Fuzz. Bardzo ładny, pasujący do prawie każdego wnętrza. Możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze do 24 h non stop lub zasilany z sieci. Duży 20 ml zbiorniczek na kompozycję. Dyfuzor Libelia umożliwia ustawienia cyklu pracy.

Najlepszy wybór w miejscach gdzie nie mogą być widoczne żadne kable, rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach i holach. 

Specyfikacja:

  • Dyfuzor i nawilżacz powietrza w jednym.
  • Wymiary: 13x10x4,2 cm
  • Waga: 300 gr
  • Powierzchnia: w zależności od ustawienia 5-50 m2
  • Zasilanie: AC zasilacz lub zasilanie z akumulatora (bardzo długi czas działania)
  • Pojemność zbiornika: 20 ml

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY lub AMBIENT. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.

Produkty powiązane

White Tea 15 ml White Tea 15 ml

Wyrafinowana kompozycja o zapachu czystej, białej herbaty. Zapach urzekający i uniwersalny.  Idealny do klasycznych i nowoczesnych wnętrz w jasnych barwach.

Cena:: 17,99 zł
Fig & Amber 15 ml Fig & Amber 15 ml

Zmysłowa mieszanka nut bursztynowych, osłodzona aromatem owocu figi. Najlepiej sprawdzi się w miejscach o luksusowym i zmysłowym wystroju.

Cena:: 17,99 zł
Heban Noir 15 ml Heban Noir 15 ml

Tajemnicza mieszanka równikowych zapachów. Nuty drewna hebanowego spotykają się ze świeżymi akcentami cytrusowymi. Najlepiej współgra z wyrafinowanymi, ciemnymi wnętrzami.

Cena:: 17,99 zł