Kemlia V1

Kemlia V1
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 69,00 zł
Cena netto: 56,10 zł
szt.


Zdrowa i przyjazna atmosfera w samochodzie

Kemlia sprawia, że samochód staje się przyjemnym i bezpiecznym miejscem. Wybierz spośród kilku olejków zapachowych, aby zrelaksować się w korku, pozostać czujnym podczas długich podróży albo po prostu wprowadzić przyjemną atmosferę. Proces podgrzewania został opracowany w sposób zapewniający ochronę właściwości olejków eterycznych.

Zawsze gotowy do użytku

10 ml buteleczka może zostać umieszczona w uchwycie urządzenia, aby nie tracić czasu i uwagi na jej poszukiwania.
Urządzenie podłącza się do standardowego gniazda zapalniczki. Zostało specjalnie zaprojektowane, aby dopasować się do każdego typu pojazdu

Specyfikacja

  • Wymiary: 105x99 mm
  • Opakowanie zawiera:
    - dyfuzor z wtyczką do gniazda zapalniczki samochodowej
    - 5 blotterów
  • Zasilanie: gniazdo zapalniczki samochodowej 12V
  • Zgodność ze standardami CE

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii AROMATHERAPY. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą

Produkty powiązane

Courage 10 ml Courage 10 ml

Wypróbuj tej dodającej odwagi mieszanki, kiedy zmagasz się z różnymi wyzwaniami. W kilka chwil wypełni serce inspiracją, ukoi zdenerwowanie i złagodzi strach.

Cena:: 19,99 zł
Love 10 ml Love 10 ml

Ta romantyczna i zmysłowa mieszanka została stworzona, aby przyciągnąć miłość i namiętność. Zawiera znane afrodyzjaki, rozpieszcza zmysły uwodzicielskimi aromatami.

Cena:: 19,99 zł
Bliss 10 ml Bliss 10 ml

Radosna i pełna błogości mieszanka. Skomponowana, aby przynieść radość, szczęście i dobry humor. Dzięki zawartości olejków cytrusowych wspaniale poprawia nastrój, dodaje energii.

Cena:: 19,99 zł