Granulki Odor Control

Granulki Odor Control
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 79,00 zł
Cena netto: 64,23 zł
szt.


Wyjątkowo silny i efektywny środek, zawierający opatentowaną technologię Metazane, neutralizujący nieprzyjemne zapachy w formie granulek.

Granulki Odor Control, o zapachu gumy balonowej są przeznaczone do usuwania najtrudniejszych nieprzyjemnych zapachów z domu, koszy na śmieci, piwnic, toalet, rur kanalizacyjnych, łodzi itp.

System działa 3-fazowo. W fazie 1-szej granulki absorbują nieprzyjemnie pachnącą substancję, w fazie 2-giej neutralizują nieprzyjemny zapach, w fazie 3-ciej uwalniają do otoczenia przyjemne nuty.

Granulki Odor Control to łątwe w zastosowaniu i ekonomiczne rozwiązanie, polecene wszędzie tam gdzie konieczna jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, w formie 0,9 kg opakowania, które wystarczy na wiele użyć.

Wskazówki dotyczące użycia:

Wsypać niewielką ilość granulek bezpośrednio na źródło zanieczyszczenia lub do wybranej przestrzeni (np. Kosz na śmieci – 2-3 łyżki stołowe).

Unikać kontaktu z żywnością.

Produkty powiązane

Scent Ball Scent Ball

Odświeżacz do lodówki i pochłaniacz zapachów w formie plastikowych kulek. Dzięki nim wszystkie produkty w Twojej lodówce pozostaną świeże aż do 3 tygodni dłużej. Eliminują zarazki i szkodliwe patogeny oraz pochłaniają nadmiar wilgoci.

Cena:: 18,99 zł