Dyfuzor AirQ 160 Czarny

Dyfuzor AirQ 160 Czarny
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 1 099,00 zł
Cena netto: 893,50 zł
szt.


Dyfuzor AirQ poprzez emisję zapachu umożliwia stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdej przestrzeni. Pozwala na wydajną aromatyzację zgodnie z zaprogramowanymi ustawieniami oraz neutralizację przykrych zapachów. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i interesującemu designowi, urządzenie jest atrakcyjne w wyglądzie i łatwe w użytkowaniu.

Dyfuzor AirQ został stworzony aby zastąpić wszelkiego rodzaju aerozole, gniazdkowe odświeżacza powietrza, świece zapachowe oraz inne urządzenia, których skuteczność i bezpieczeństwo budzą często wątpliwości. Pożądany efekt zapachowy uzyskiwany jest bez użycia jakiegokolwiek płomienia. Nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje.

Dyfuzor AirQ świetnie sprawdza się również w dziedzinie aromaterapii.

Dzięki zastosowaniu dyfuzora AirQ stworzysz w swoim domu atmosferę zapachową w oparciu o najnowocześniejszą technologię z dziedziny Aromamarketingu, stosowaną obecnie w największych hotelach, centrach handlowych i salonach SPA.

Do działania dyfuzora niezbędny jest cartridge AirQ 160. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.


Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Pink Grapefruit AirQ 160 Cartridge Pink Grapefruit AirQ 160 Cartridge

Pobudzający sok z dojrzałych grapefruitów i pomarańczy, połączony z owocowymi niuansami brzoskwini i malin. Idealna propozycja dla modnych i wyrafinowanych miejsc.

Cena:: 239,00 zł
Verbena Tea AirQ 160 Cartridge Verbena Tea AirQ 160 Cartridge

Świeża i kojąca kombinacja białej herbaty i cytrusowego bukietu kruchej cytryny i aromatycznej bergamotki. Szczypta delikatnej frezji i miękkiego piżma wspaniale dopełnia mieszankę.

Cena:: 239,00 zł