Dyfuzor AirQ 160 Biały

Dyfuzor AirQ 160 Biały
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 1 099,00 zł
Cena netto: 893,50 zł
szt.


Dyfuzor AirQ poprzez emisję zapachu umożliwia stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdej przestrzeni. Pozwala na wydajną aromatyzację zgodnie z zaprogramowanymi ustawieniami oraz neutralizację przykrych zapachów. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i interesującemu designowi, urządzenie jest atrakcyjne w wyglądzie i łatwe w użytkowaniu.

Dyfuzor AirQ został stworzony aby zastąpić wszelkiego rodzaju aerozole, gniazdkowe odświeżacza powietrza, świece zapachowe oraz inne urządzenia, których skuteczność i bezpieczeństwo budzą często wątpliwości. Pożądany efekt zapachowy uzyskiwany jest bez użycia jakiegokolwiek płomienia. Nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje.

Dyfuzor AirQ świetnie sprawdza się również w dziedzinie aromaterapii.

Dzięki zastosowaniu dyfuzora AirQ stworzysz w swoim domu atmosferę zapachową w oparciu o najnowocześniejszą technologię z dziedziny Aromamarketingu, stosowaną obecnie w największych hotelach, centrach handlowych i salonach SPA.

Do działania dyfuzora niezbędny jest cartridge AirQ 160. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.


Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Fresh Cotton AirQ 160 Cartridge Fresh Cotton AirQ 160 Cartridge

Zapach świeżo upranej pościeli z subtelnymi akordami migdała. Czysty, miękki, kojący. Nuty migdała są bardzo popularne, relaksujące i słodkie, co sprawia, że zapach ten jest domowy i komfortowy.

Cena:: 239,00 zł
Powder Room AirQ 160 Cartridge Powder Room AirQ 160 Cartridge

Rozpieść i zachwyć zmysły słodkim zapachem dziecięcego pudru splecionego z odświeżającą konwalią, oprószonych aromatyczną kombinacją francuskiej lawendy, bergamotki i czystej szałwii.

Cena:: 239,00 zł