Carpet Freshener

Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena:: 79,00 zł
Cena netto: 64,23 zł
szt.


Najnowsza generacja, trzy razy silniejszy od konkurencyjnych rozwiązań. Preparat do czyszczenia i eliminacji nieprzyjemnych zapachów z dywanów i mebli tapicerowanych. Całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy zarówno dla ludzi jak i powierzchni.

Czyści i usuwa skutecznie i ekonomicznie nieprzyjemny zapach na cały tydzień.

Najważniejsze cechy:

  • efekt utrzymuje się przez cały tydzień
  • nie wymaga zastosowania odkurzacza
  • najbardziej ekektywny na świecie preparat do eliminacji nieprzyjemnych zapachów z dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, zasłon itp.
  • specjalnie opracowana cząsteczka nie uszkadza włókien

Wskazówki dotyczące użycia:

W celu zachowania świeżości przez cały tydzień nanieść środek na powierzchnię po jej odkurzeniu, preparat wchłonie się we włókna i pozostanie w nich do kolejnego odkurzania, aż do 7 dni.

Przy bardzo uporczywym nieprzyjemnym zapachu nanieść preparat na powierzchnię, pozostawić na 15 min. a następnie powierzchnię odkurzyć.

Opakowanie 0,9 kg

Produkty powiązane

Absorbent Gel Absorbent Gel

Ten środek natychmiast wchłania wszelkie płynne substancje aż do 100 krotności swojej własnej objętości. Zmienia w postać łatwego do uprzątnięcia żelu i neutralizuje zapach wszystkich ludzkich i zwierzęcych płynów w tym krwi, moczu i wymiocin. Stosować można na wszystkich rodzajach powierzchni.

Cena:: 79,00 zł
Granulki Odor Control Granulki Odor Control

Wyjątkowo silny i efektywny środek, zawierający opatentowaną technologię Metazane, neutralizujący nieprzyjemne zapachy w formie granulek. System działa 3-fazowo. Granulki Odor Control to łatwe i ekonomiczne rozwiązanie do zastosowania w domu, koszach na śmieci, piwnicach, toaletach, rurach kanalizacyjnych itp.

Cena:: 79,00 zł