Biological Neutralizer

Dostępność:
brak towaru
Cena:: 79,00 zł
Cena netto: 64,23 zł
szt.


Biologiczny neutralizator zapachów. Nieszkodliwy, nietoksyczny i nieuczulający. Natychmiast rozkłada organiczne substancje. Odświeża, dezynfekuje i wprowadza przyjemny zapach. Idealny do zastosowania w zwierzęcych kuwetach, koszach na śmieci, rurach, kratkach odpływowych, toaletach, zlewach.

Enz-O Matic zawiera nieszkodliwe, żywe kultury bakterii, które natychmiast rozkładają organiczne substancje i neutralizują wydzielanie nieprzyjemnych zapachów.

Rozwiązanie działa trzyetapowo:

  • Rozkłada organiczne substancje i eliminuje źródło nieprzyjemnego zapachu,
  • Neutralizuje zapach poprzez zawartość opatentowanych molekułów,
  • Czyści i wprowadza przyjemny zapach

Wystarczy spryskać daną powierzchnię aby cieszyć się przyjemnym zapachem.
Butelka 1 L wystarczy na ok. 300 aplikacji.

Produkty powiązane

Granulki Odor Control Granulki Odor Control

Wyjątkowo silny i efektywny środek, zawierający opatentowaną technologię Metazane, neutralizujący nieprzyjemne zapachy w formie granulek. System działa 3-fazowo. Granulki Odor Control to łatwe i ekonomiczne rozwiązanie do zastosowania w domu, koszach na śmieci, piwnicach, toaletach, rurach kanalizacyjnych itp.

Cena:: 79,00 zł
Carpet Freshener Carpet Freshener

Najbardziej zaawansowany na świecie preparat do eliminacji nieprzyjemnych zapachów z dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, zasłon itp. Całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy zarówno dla ludzi jak i powierzchni. Czyści, usuwa skutecznie i ekonomicznie nieprzyjemny zapach na cały tydzień.

Cena:: 79,00 zł
Water Sol Water Sol

Znakomity, wielozadaniowy koncentrat do rozpuszczenia w wodzie. Może być efektywnie wykorzystywany w wielu aplikacjach np. jako spray do powierzchni, mycia podłóg, prania dywanów i wiele innych. Skutecznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy w domu, uwalniając równocześnie przyjemny aromat.

Cena:: 79,00 zł