Antybakteryjna pianka do rąk 50 ml

Antybakteryjna pianka do rąk 50 ml
Dostępność:
średnia ilość
Cena:: 19,99 zł
Cena netto: 16,25 zł
szt.


Bakterie i inne drobnoustroje są przenoszone są głównie za pośrednictwem naszego najważniejszego środka kontaktu z otoczeniem: naszych dłoni.

Prawidłowe mycie rak oraz regularne stosowanie pianki do dezynfekcji zmniejsza ryzyko zachorowania o 30-50%.

UltraProtect™ zapewnia kompleksową, długotrwałą ochronę przed bakteriami i wirusami, a jednoczesnie jest dużo łagodniejszy i bezpieczniejszy od tradycyjnych preparatów. Wykorzystuje technologie zwalczania pozostałości zarazków (Residual Anti-Microbial Technology), która łaczy fizyczną separację bakterii i wirusów z ich eliminacja chemiczna. W przeciwieństwie do substancji odkażajacych na bazie alkoholu UltraProtect™ jest łagodny dla skóry, nie narusza jej naturalnej warstwy ochronnej i nie powoduje jej wysuszania ani pękania. Został przebadany dermatologicznie.

Co ważniejsze, jest w stanie unicestwić zarazki w przeciagu 15 sekund od momentu rozprowadzenia na skórze. Dostępne na rynku substancje dezynfekujące na bazie alkoholu tracą skuteczność po wyschnięciu. UltraProtect™ działa nawet do 12 godzin, zapobiegajac ponownemu osiedlaniu sie bakterii.

UltraProtect™ jest bezlitosny w walce z zarazkami, ale w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Dlatego został dopuszczony do użytku w sektorach służby zdrowia, produkcji żywności, hodowli zwierząt i w wielu innych obszarach, w tym do użytku domowego.

Ciekawostka: Jest zgodny z regułami Halal.