Bestsellery linii zapachowej AMBIENT

Kompozycje zapachowe dostępne w naszym sklepie internetowym HomeAroma, są tworzone we współpracy z najlepszymi kreatorami perfum. Każdy zapach jest inspirowany i powstaje z myślą o konkretnym, wyjątkowym wnętrzu. Jedną ze szczególnych linii zapachowych, jest linia AMBIENT - spośród której możemy wyróżnić trzy kompozycje będące niezaprzeczalnymi bestsellerami.

Rose Garden to przepiękne połączenie nut kwiatowych ze szczególnym wyróżnieniem nuty różanej i rozkwitającego jaśminu. Charakter tej kompozycji jest zdecydowanie kobiecy, delikatny i romantyczny. Rose Garden sprawdzi się idealnie w ciepłych, subtelnych wnętrzach.

Hippi Patchouli można określić jednym przymiotnikiem - zmysłowy. Za tą niezwykłą zmysłowością stoją przede wszystkim nuty drzewne w połączeniu z wyrazistą paczulą i miękką ambrą. Dzięki dodaniu do kompozycji akordów cytrusowych - bergamotki i mandarynki, nie jest ona przytłaczająca czy duszna, wręcz przeciwnie, jest idealnie wyważona.   Hippi Patchouli powstało z inspiracji oryginalnymi wnętrzami z akcentami ciemnej skóry i ciemnego drewna.

Earl Grey Tea to klasyczny herbaciany zapach, tak bardzo przez wszystkich uwielbiany. Zestawienie nut bergamotki i czarnej herbaty tworzy świeży, czysty i niezwykle przyjemny zapach, pasujący tak naprawdę do każdego wnętrza. Earl Grey Tea to klasycznie elegancka, uniwersalna kompozycja.