Jak zadbać o świeże powietrze w biurze, domu czy mieszkaniu?

W czasach smogu i klimatyzacji - świeże powietrze, to luksus, którym możemy cieszyć się jedynie podczas weekendu na wsi czy urlopu w górach bądź nad morzem. Na co dzień jednak, każdego z nas dotyka problem suchego powietrza i związanego z nim podrażnienia śluzówek oczu, nosa i gardła. By skutecznie uporać się z tymi dolegliwościami, najlepiej zaopatrzyć się w domowy nawilżacz powietrza, który zdecydowanie wpłynie na nasz komfort i zapobiegnie podrażnieniom spowodowanym suchym powietrzem.

W naszym sklepie HomeAroma oferujemy kilka różnych modeli nawilżaczy, by każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie.

Nawilżacz powietrza TOUCH
To urządzenie, które cechuje się nie tylko najbardziej zaawansowaną technologią, ale także nowoczesnym designem wyróżniającym się na tle pozostałych nawilżaczy (występuje w dwóch kolorach - białym i czarnym). Dzięki dużemu zbiornikowi TOUCH jest praktycznie bezobsługowy. Posiada dodatkowo także elektroniczną regulację poziomu nawilżenia, co oczywiście wpływa na komfort korzystania z niego.

Nawilżacz AROMAS
Niezwykle praktyczny i dyskretny nawilżacz, który można wykorzystywać również do rozpylania olejków eterycznych.

Nawilżacz CAPS
CAPS to rewolucja wśród nawilżaczy i idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują i są wyjątkowo wrażliwe na jakość powietrza w swoim otoczeniu. Można go stosować z dowolną butelką typu PET, zwykłym kubkiem, słoiczkiem czy też szklanką. Zasilany jest dzięki portowi USB .

Nawilżacz BIRDS
Ten kolorowy ptaszek nawiązujący do bohaterów gier dla dzieci, to kolejny nawilżacz, który zaskakuje swoim designem. Świetnie sprawdzi się zarówno w pokojach dziecięcych jak i biurach, gdzie wprowadzi oprócz świeżego powietrza, również odrobinę koloru.