World Of Luxury

Każdy zakątek świata ma inną kulturę, tradycję, historię, ale także inny zapach. Od wieków jedną z najważniejszych inspiracji dla perfumiarzy są podróże i dalekie kraje. Również nasi kreatorzy zapachów poświęcili swoim podróżom całą linię zapachów do wnętrz o nazwie WORLD OF LUXURY. 

PARIS - czym dla naszych perfumiarzy pachnie stolica Francji? Przede wszystkim lawendą, jaśminem, wetiwerem i paczulą. W przypadku olejku PARIS mamy do czynienia z nutami szyprowymi i kwiatowymi - kojarzonymi z elegancją, klasą, dojrzałością, ale także ze zmysłowością dzięki jaśminowi i paczuli. To zapach obok którego nie sposób przejść obojętnie - przyciąga uwagę, hipnotyzuje, intryguje.

Nuty głowy: Lawenda, głóg, rumianek, mandarynka, bergamotka

Nuty serca: Fiołek, gałka muszkatołowa, jaśmin

Nuty bazy: Skóra, wetiwer, paczula

 

BARCELONA - to czysta esencja kobiecości. Bogactwo nut oddaje złożony i pełen kontrastów charakter Barcelony, który tym razem nasi perfumiarze utożsamili z charakterem kobiety. To kompozycja bardzo słoneczna, ciepła, ale także intrygująca i zaskakująca, a wszystko to dzięki niezwykłemu połączeniu nut kwiatowych i słodkich z nutami drzewnymi.

Nuty głowy: Jaśmin, magnolia, lilia wodna

Nuty serca: Miód, Ylang-Ylang, mandarynka

Nuty bazy: Drzewo sandałowe, ambra

 

ISTAMBUL - zaskakująco świeży i nowoczesny. Łączy w sobie zarówno nuty męskie jak i te bardziej delikatne i subtelne.  Z jednej strony jest to zapach energetyczny, z drugiej kojący - wszystko zależy jakie wnętrze nim wypełnimy. To idealna interpretacja współczesnego orientu. Kompozycja zapachowa Istambul bazuje przede wszystkim na nutach cytrusowych - bergamotka, cytryna, ale także drzewnych i zielonych. 

Nuty głowy: Bergamotka, cytryna, rozmaryn

Nuty serca: Bluszcz, porosty, herbata, cyklamen

Nuty bazy: Drzewo różane, drzewo sanałowe, piżmo, fasola Tonka