Dyfuzor Yun

Kolejnym dyfuzorem z kategorii "Premium" jest dyfuzor YUN, który to jednak znacznie wyróżnia się na tle pozostałych urządzeń opartych na najnowocześniejszej technologii zimnej dyfuzji oferowanych przez HomeAroma.

Różni się on przede wszystkim designem i unikalnym kształtem nawiązującym do pradawnego chińskiego instrumentu muzycznego. Wykonywany jest ręcznie z drewna i szkła, według przekazywanych z pokolenia na pokolenie technik pracy z tymi materiałami.

Dyfuzor YUN to kwintesencja koncepcji "Yin and Yang" czyli antycznej filozofii chińskiej mówiącej o dwóch pierwotnych i przeciwnych siłach, które idealnie się uzupełniają. I właśnie osiągnięcie tej równowagi i harmonii to idea związana z dyfuzorem YUN.

Podobnie jak dyfuzor SHA, nie tylko rozprowadza przyjemny zapach, ale także dba o nasze pozostałe zmysły. Dzięki odtwarzaczowi MP3 i zaprogramowanym kompozycjom świetlnym wprowadza nas on w stan całkowitego relaksu, tak bardzo potrzebnego nam każdego dnia.

Dyfuzor YUN jest idealny dla wszystkich tych, którzy szukają funkcjonalnego i wydajnego urządzenia, które zadba o relaks wszystkich zmysłów, a przy okazji dzięki swojemu wyjątkowemu designowi będzie piękną ozdobą wnętrza.

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora YUN wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY lub AMBIENT. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.