TOP 3 zapachy do dyfuzora AirQ150

Spośród wielu dostępnych zapachów do dyfuzora AirQ150 są trzy kompozycje, które zdecydowanie biją rekordy popularności. Co ciekawe każdy z tych zapachów jest przedstawicielem zupełnie różnych rodzin zapachowych i zaskakuje innymi nutami. Świadczy to o wielkiej otwartości Polaków na zróżnicowane kompozycje zapachowe. Sprawdź, który z tych trzech zapachów najlepiej pasuje do Twojego mieszkania!

1. White Tea Fusion

Zapach delikatnej białej herbaty został połączony z nutami cytrusowymi w tak oryginalny sposób, że na długo pozostaje w pamięci każdego, kto choć raz spotkał się z tym zapachem. Dzięki wzbogaceniu całej kompozycji akordami kwiatowymi - przede wszystkim dzikiej róży i peoni, zapach jest niezwykle szlachetny i luksusowy, pozostając jednocześnie bardzo świeżym i nieprzytłaczajacym. Dodatkowym atutem są nuty imbiru, które idealnie dopełniają charakter tego zapachu odrobiną pikanterii. 

2. African Amber

Elegancja i zmysłowość - to dwa określenia, które najlepiej opisują kompozycję African Amber. Bazuje ona przede wszystkim na połączeniu bergamotki z nutami drzewnymi i oczywiście niezwykle zmysłową ambrą. Za elegancki charakter odpowiadają dwa niezwykle istotne składniki - róża burbońska oraz drzewo sandałowe; wprowadzają one atmosferę luksusu i prestiżu. Nie można również zapomnieć o nutach wanilii i piżma, które w zaskakujący sposób łączą wszystkie składniki i dopełniają tę intrygującą i bogatą kompozycję.

3. Lotus Flower

Kwiat lotosu - jasny, czysty, delikatny - to pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy po usłyszeniu tej nazwy. I bardzo słusznie, ponieważ właśnie taki jest zapach Lotus Flower. To jedna z tych kompozycji, które koją zmysły i wnoszą ciszę i spokój do naszego otoczenia. Oprócz kwiatu lotosu zapach zawiera w sobie nuty delikatnej konwalii, zielonego bluszczu, ale także cedru i mchu, dzięki czemu ostatnie co można powiedzieć o tej kompozycji to to, że jest banalna. Przy całej prostocie i świeżości składników zachowuje ona charakterystyczną dla kompozycji marki Prolitec - oryginalność.