Dyfuzor SHA

 

Bardzo często Klienci HomeAroma szukają urządzeń, które nie tylko wprowadzą przyjemny zapach do ich domów czy mieszkań, ale także będą posiadać szereg innych funkcji i zadbają również o pozostałe zmysły.

Dyfuzor SHA, to topowy przedstawiciel linii Five Senses - dyfuzorów charakteryzujących się oddziaływaniem na wszystkie zmysły. Łączy w sobie wszystko to co cenią i czego poszukują miłośnicy reklasu, wyciszenia i medytacji. Dyfuzor SHA oprócz najnowocześniejszej technologii zimnej dyfuzji, dzięki której rozpyla zapach, posiada również odtwarzacz MP3 oraz oświetlenie ledowe. Wgrana muzyka medytacyjna i specjalnie zaprojektowane kompozycje świetlne pozwalają wykreować atmosferę sprzyjającą relaksowi i wyciszeniu.

Coraz częściej mówi się o tym, że współcześnie ludzie nie potrafią wypoczywać i  efektywnie regenerować sił. Dyfuzor SHA zdecydowanie ułatwia osiągnięcie spokoju i sprzyja prawdziwemu relaksowi, koi zmysły.

Warto zwrócić uwagę również na oryginalny design urządzenia, które zostało wykonane z bardzo rzadko spotykanej gliny. Ręczna technika wytwarzania naczyń z tego rodzaju gliny jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Do aromatyzacji przy użyciu dyfuzora wykorzystywana może być dowolna kompozycja zapachowa z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY lub AMBIENT