Dyfuzor idealny - AIRQ 150

 

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do oferty HomeAroma dyfuzor AirQ150. Jest to idealne połęczenie zalet urządzeń domowych z najnowocześniejszą technologą zimnej dyfuzji, z której korzysta agencja marketingu zapachowego - AromaCorp.

Produkowany w Stanach Zjednoczonych przez firmę Prolitec, dyfuzor AirQ150 oprócz technologii zimnej dyfuzji posiada inną, istotną przewagę nad resztą urządzeń domowych - specjalny programator. Dzięki wbudowanemu programatorowi możemy kontrolować nie tylko poziom intensywności zapachu (istnieje aż 50 programów intensywności!), ale także czas aromatyzacji. W zależności od naszych potrzeb mamy możliwość określenia konkretnych godzin działania dyfuzora, np. tak by zapach był wyczuwalny dopiero od momentu naszego powrotu z pracy. Kontrola czasu pracy urządzenia to nie tylko wielka wygoda (po jednorazowym zaprogramowaniu dyfuzora nie musimy pamiętać o  jego włączaniu/wyłączaniu), ale także oszczędność kompozycji zapachowej, która jest uwalniana tylko i wyłącznie wtedy kiedy tego chcemy.

Kolejną, istotną dla wielu, zaletą jest sam wygląd dyfuzora AirQ150. Ma on kształt sześcianu i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i perłowym. Jest to jeden z najbardziej estetycznych i eleganckich dyfuzorów dostępnych na rynku. Pięknie prezentuje się w przestrzeniach domowych.

Do działania dyfuzora niezbędny jest cartridge AirQ 150. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się wspaniałą atmosferą.