Opcje przeglądania

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena:
Courage 10 ml Courage 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Wypróbuj tej dodającej odwagi mieszanki, kiedy zmagasz się z różnymi wyzwaniami. W kilka chwil wypełni serce inspiracją, ukoi zdenerwowanie i złagodzi strach.

Nirvana 10 ml Nirvana 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Ta pełna spokoju mieszanka została stworzona, aby wprowadzić ukojenie, harmonię i stabilizację. To wspaniała pomoc w medytacji i relaksie.

Relaxation 10 ml Relaxation 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Relaksuje i uspokaja. Przywraca spokój ducha, pomaga rozluźnić napięte mięśnie. Uodparnia na codzienny stres.

Positivity 10 ml Positivity 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Podnosząca na duchu i dodająca mocy mieszanka. Została stworzona, aby wzmacniać pozytywne myślenie i postawę pełną radości.

Prosperity 10 ml Prosperity 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Kompozycja stworzona po to, aby dać poczucie dobrobytu i powodzenia w każdej sferze życia.  Pomaga odkryć pasję i kreatywność, prowadzące do sukcesu.

Bliss 10 ml Bliss 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Radosna i pełna błogości mieszanka. Skomponowana, aby przynieść radość, szczęście i dobry humor. Dzięki zawartości olejków cytrusowych wspaniale poprawia nastrój, dodaje energii.

Love 10 ml Love 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Ta romantyczna i zmysłowa mieszanka została stworzona, aby przyciągnąć miłość i namiętność. Zawiera znane afrodyzjaki, rozpieszcza zmysły uwodzicielskimi aromatami.

Spring 10 ml Spring 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Kompozycja inspirowana wiosną - oddaje jej siłę i dobre wibracje. Budzi do życia, wprowadza słońce i dobry nastrój.  Odmładza i odświeża.

Sunshine 10 ml Sunshine 10 ml
szt.
Cena:: 19,99 zł

Słodka, świetlista i świeża mieszanka stworzona, aby wnosić radość i harmonię. Przywodzi na myśl pełne spokoju uczucie, kiedy słońce subtelnie głaszcze skórę.

Fresh Cotton 15 ml Fresh Cotton 15 ml
szt.
Cena:: 17,99 zł

Zapach świeżego, suszonego na słońcu prania, wzbogacony o subtelne akordy migdała. Bardzo komfortowy i odświeżający. Daje poczucie czystości i domowej atmosfery.

White Tea 15 ml White Tea 15 ml
szt.
Cena:: 17,99 zł

Wyrafinowana kompozycja o zapachu czystej, białej herbaty. Zapach urzekający i uniwersalny.  Idealny do klasycznych i nowoczesnych wnętrz w jasnych barwach.

Fresh Air 15 ml Fresh Air 15 ml
szt.
Cena:: 17,99 zł

Chłodny, wodny zapach, przywodząc na myśl wiosnę, co sprawia, że kompozycja  jest jednocześnie świeża i miękka, jak źródlana woda. Kompozycja uniwersalna.