Opcje przeglądania

Cena:
  • od do

Niezbędne w każdym domu środki neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Pomogą skutecznie poradzić sobie z przykrym zapachem, zastępując go delikatnym i przyjemnym aromatem.

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena:
Water Sol Water Sol
Cena:: 79,00 zł

Znakomity, wielozadaniowy koncentrat do rozpuszczenia w wodzie. Może być efektywnie wykorzystywany w wielu aplikacjach np. jako spray do powierzchni, mycia podłóg, prania dywanów i wiele innych. Skutecznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy w domu, uwalniając równocześnie przyjemny aromat.

Granulki Odor Control Granulki Odor Control
szt.
Cena:: 79,00 zł

Wyjątkowo silny i efektywny środek, zawierający opatentowaną technologię Metazane, neutralizujący nieprzyjemne zapachy w formie granulek. System działa 3-fazowo. Granulki Odor Control to łatwe i ekonomiczne rozwiązanie do zastosowania w domu, koszach na śmieci, piwnicach, toaletach, rurach kanalizacyjnych itp.

Carpet Freshener Carpet Freshener
szt.
Cena:: 79,00 zł

Najbardziej zaawansowany na świecie preparat do eliminacji nieprzyjemnych zapachów z dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, zasłon itp. Całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy zarówno dla ludzi jak i powierzchni. Czyści, usuwa skutecznie i ekonomicznie nieprzyjemny zapach na cały tydzień.

Biological Neutralizer Biological Neutralizer
Cena:: 79,00 zł

Biologiczny neutralizator zapachów. Nieszkodliwy, nietoksyczny i nieuczulający. Natychmiast rozkłada organiczne substancje. Odświeża, dezynfekuje i wprowadza przyjemny zapach. Idealny do zastosowania w zwierzęcych kuwetach, koszach na śmieci, rurach, kratkach odpływowych, toaletach, zlewach.

Absorbent Gel Absorbent Gel
szt.
Cena:: 79,00 zł

Ten środek natychmiast wchłania wszelkie płynne substancje aż do 100 krotności swojej własnej objętości. Zmienia w postać łatwego do uprzątnięcia żelu i neutralizuje zapach wszystkich ludzkich i zwierzęcych płynów w tym krwi, moczu i wymiocin. Stosować można na wszystkich rodzajach powierzchni.