Opcje przeglądania

Proponujemy bardzo praktyczne nawilżacze powietrza. Dzięki ich zastosowaniu można podnieść znacząco wilgotność w pomieszczeniu i utrzymać ją na żądanym poziomie. Szczególnie przydatne okazują się w okresie zimowym. Centralne ogrzewanie silnie wpływa na osuszanie powietrza. W tym czasie może dojść do obniżenia zwyczajowego poziomu nawet o 20-30% RH. Zbyt mała wilgotność powoduje szybsze wysuszanie śluzówek oczu, nosa, gardła. W wyniku tego łatwo o podrażnienia oraz infekcje. Ma też negatywny wpływ na otoczenie. W efekcie może dojść do rozsychania się drewnianych podłóg i mebli oraz zwiększenia ładunków elektrostatycznych w pomieszczeniu, powodując przeskakiwanie iskier.

Właściwy poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu zaczyna się do 50% RH. Celem uzyskania takiego wyniku można stosować specjalne nawilżacze powietrza. Zaleca się ich używanie w domach i pomieszczeniach biurowych w okresie od października do kwietnia, gdy:
 - błony śluzowe zaczynają wysychać, oczy zaczynają piec,
 - przebywający w pomieszczeniu mają skłonności alergiczne lub problemy z oddychaniem,
 - podłoga w pomieszczeniu jest wykonana z drewna lub znajdują się we wnętrzu inne obiekty wrażliwe na wysychanie,
 - poziom ładunków elektrostatycznych jest wyraźnie podwyższony.

W naszym asortymencie dostępny jest duży wybór nawilżaczy powietrza opartych o technologię ultradźwiękową. Zasada ich działania polega na mechanicznym rozbijaniu za pomocą ultradźwięków wody na niewielkie cząsteczki pary. Efektem wizualnym jest biała mgiełka.

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena:
Nawilżacz powietrza Caps Nawilżacz powietrza Caps
Cena:: 59,00 zł

Nawilżacz osobisty oparty na rewolucyjnym rozwiązaniu pozwalającym na jego zastosowanie z dowolną butelką PET, szklaną lub słoiczkiem. Mały, lekki, i tani, zasilany poprzez port USB lub z sieci po zastosowaniu przejściówki. Możesz zawsze mieć go przy sobie.

Nawilżacz Birds Nawilżacz Birds
Cena:: 99,00 zł

Prosty i tani ultradźwiękowy nawilżacz powietrza swoim wyglądem nawiązujący do bohaterów popularnych dziecięcych gier. Zasilany przez port komputerowy USB lub z sieci po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki. Dzieci będą nim zachwycone. Dostępny w kolorze czerwonym lub żółtym.

Nawilżacz Aromas Nawilżacz Aromas
Cena:: 299,00 zł

Niewielki i praktyczny dyfuzor zapachowy aromatyzuje i nawilża powietrze. Idealny do rozpylania olejków eterycznych. Prosty w obsłudze, oparty na technologii ultradźwiękowej.