Opcje przeglądania

Producent
Cena:
  • od do


Do dyfuzorów AirQ 150 stosuje się cartridge AirQ 150. Do aromatyzacji przy użyciu pozostałych dyfuzorów wykorzystywane mogą być dowolne kompozycje zapachowe z linii WORLD OF LUXURY, AROMATHERAPY LUB AMBIENT.

Room Spraye i Aroma Gele mogą być używane samodzielnie.

Chcesz otaczać się luksusem? Uważasz, że Twój dom zasługuje na tak samo dobre perfumy jakich używasz Ty?

Linia WORLD OF LUXURY to najwyższej jakości kompozycje zapachowe stworzone we współpracy z perfumiarzami z całego świata. Starannie wyselekcjonowane składniki, piękne opakowania i  niepowtarzalne zapachy zapewnią Ci komfort najwyższej klasy.

Odkryj linię WORLD OF LUXURY !

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena:
Olejek Hamptons 15 ml Olejek Hamptons 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Męski, zdecydowany i chłodny zapach morskiej bryzy. Wypełnia wnętrza elegancją i świeżością, sprawia, że wydają się bardziej przestronne i pełne krystalicznie czystego powietrza.                    

  • promocja
Olejek zapachowy Istanbul 15 ml Olejek zapachowy Istanbul 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Pobudzająco świeży, kojący zapach, łączący w sobie siłę drewna, lekkość cytrusów i ciepło piżma. Dla osób pewnych siebie, mocno stąpających po ziemi. Wnosi do wnętrz stabilność i siłę.

  • promocja
Olejek Lisbon 15 ml Olejek Lisbon 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Współczesny, delikatnie kobiecy zapach, pełen dobrej energii i powietrza. Kombinacja nut kwiatowych i owocowych otulona ciepłem ambry.Idealny dla osób, które w każdym dniu znajdą coś pięknego.

  • promocja
Olejek eteryczny Paris 15 ml Olejek eteryczny Paris 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Hipnotyzujący i niezapomniany zapach. Splatają się w nim nuty szyprowe i kwiatowe. Seksowny i bardzo wyróżniający. Dla osób, które wiedzą, czego pragną.            

  • promocja
Olejek Barcelona 15 ml Olejek Barcelona 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Esencja kobiecości. Ciepło, światło i zmysłowość. Delikatnie kremowe nuty dopełnione są miękkością ambry. Idealny dla osób kochających ciepło i miękkość.

  • promocja
Zapach Havana 15 ml Zapach Havana 15 ml
szt.
Cena:: 14,99 zł 19,99 zł

Inspirowany tropikalnym rajem, zapach ciepłego, letniego deszczu. Dla silnych i tajemniczych osób. Obudzi zmysły. Niezastąpiony dodatek do pełnych natury wnętrz.

  • promocja