Oczyszczamy to, co niewidoczne dla oka

Absolutny HIT - Innowacyjne rozwiązanie - pierwszy probiotyczny system na Świecie. Czyści powietrze i powierzchnie wnikając w ich głąb. Wspomaga odporność, tworzy barierę ochronną dla alergików, zapobiega rozwojowi pleśni grzybów i bakterii chorobotwórczych.

Dostępny w Polsce tylko u nas ! Dowiedz się więcej na www.betterair.aromacorp.pl

Wykorzystujemy powszechnie znane zalety probiotyków, których działanie wykracza daleko poza zwykłe zapobieganie, stosowane w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Nasz ekologiczny szczep probiotyczny ma za zadanie czyszczenie powierzchni i powietrza, którym oddychamy przez spożywanie takich substancji, jak pyłki, odpady kurzu i sierść zwierząt.

Produkty BetterAir są naturalne, nie zawierają środków chemicznych i są przyjazne dla środowiska. 

Twój dom to Twoja bezpieczna przystań, ale też miejsce rozwoju bakterii, pleśni i alergenów. Twoja kuchnia może stanowić doskonałe miejsce dla rozwoju drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną i powierzchniową, które czają się w gąbkach do naczyń, deskach do krojenia, szafkach, na gałkach i uchwytach.

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena:
Spray probiotyczny mały (75 ml) Spray probiotyczny mały (75 ml)
szt.
Cena:: 75,00 zł

Spray o pojemności 75 ml. Podręczne spraye probiotyczne to doskonałe rozwiązanie które tworzy ochronną barierę probiotyczną w najbliższym otoczeniu. Świetnie sprawdza się w podróży, pokojach hotelowych, polecany dla rodziców i osób o szczególnej wrażliwości na alergeny.

Spray probiotyczny duży (200 ml) Spray probiotyczny duży (200 ml)
szt.
Cena:: 125,00 zł

Spray o pojemności 200 ml. Podręczne spraye probiotyczne to doskonałe rozwiązanie które tworzy ochronną barierę probiotyczną w najbliższym otoczeniu. Świetnie sprawdza się w podróży, pokojach hotelowych, polecany dla rodziców i osób o szczególnej wrażliwości na alergeny.

Cartridge do dyfuzora Biodify Cartridge do dyfuzora Biodify
szt.
Cena:: 549,00 zł

Wygodny, wymienny wkład do dyfuzora Biodify. Zawiera bakteria probiotyczne, na poziomie mikroskopowym dba o czystość pomieszczeń. W zależności od ustawień powinien wystarczyć na ok 90 dni.

Dyfuzor Biodify Dyfuzor Biodify
szt.
Cena:: 1 299,00 zł

Rozwiązanie do domu lub małego biura. Biodify® to zautomatyzowany system zaprojektowany do rozprowadzania w powietrzu Enviro-Biotics™ . Został on stworzony w celu zapewnienia długotrwałej jakości powietrza w pomieszczeniach i ochrony powierzchni.

 

 

Dyfuzor Biodify +1 cartridge (starter) Dyfuzor Biodify +1 cartridge (starter)
szt.
Cena:: 1 449,00 zł

Starter Pack (Dyfuzor + cartridge) Wystarczy na ok. 90 dni.

Rozwiązanie do domu lub małego biura. Biodify® to zautomatyzowany system zaprojektowany do rozprowadzania w powietrzu Enviro-Biotics™ . Został on stworzony w celu zapewnienia długotrwałej jakości powietrza w pomieszczeniach i ochrony powierzchni.