Opcje przeglądania

Cena:

 

Oczyszczamy to, co niewidoczne dla oka

Absolutny HIT - Innowacyjne rozwiązanie - pierwszy probiotyczny system na Świecie. Czyści powietrze i powierzchnie wnikając w ich głąb. Wspomaga odporność, tworzy barierę ochronną dla alergików, zapobiega rozwojowi pleśni grzybów i bakterii chorobotwórczych.

Dostępny w Polsce tylko u nas ! Dowiedz się więcej na www.betterair.aromacorp.pl

Wykorzystujemy powszechnie znane zalety probiotyków, których działanie wykracza daleko poza zwykłe zapobieganie, stosowane w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Nasz ekologiczny szczep probiotyczny ma za zadanie czyszczenie powierzchni i powietrza, którym oddychamy przez spożywanie takich substancji, jak pyłki, odpady kurzu i sierść zwierząt.

Produkty BetterAir są naturalne, nie zawierają środków chemicznych i są przyjazne dla środowiska. 

Twój dom to Twoja bezpieczna przystań, ale też miejsce rozwoju bakterii, pleśni i alergenów. Twoja kuchnia może stanowić doskonałe miejsce dla rozwoju drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną i powierzchniową, które czają się w gąbkach do naczyń, deskach do krojenia, szafkach, na gałkach i uchwytach.

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena:
Spray probiotyczny duży (200 ml) Spray probiotyczny duży (200 ml)
szt.
Cena:: 125,00 zł

Spray o pojemności 200 ml. Podręczne spraye probiotyczne to doskonałe rozwiązanie które tworzy ochronną barierę probiotyczną w najbliższym otoczeniu. Świetnie sprawdza się w podróży, pokojach hotelowych, polecany dla rodziców i osób o szczególnej wrażliwości na alergeny.

Spray probiotyczny mały (75 ml) Spray probiotyczny mały (75 ml)
szt.
Cena:: 75,00 zł

Spray o pojemności 75 ml. Podręczne spraye probiotyczne to doskonałe rozwiązanie które tworzy ochronną barierę probiotyczną w najbliższym otoczeniu. Świetnie sprawdza się w podróży, pokojach hotelowych, polecany dla rodziców i osób o szczególnej wrażliwości na alergeny.