Opcje przeglądania

Cena:

 

Oczyszczamy to, co niewidoczne dla oka

Absolutny HIT - Innowacyjne rozwiązanie - pierwszy probiotyczny system na Świecie. Czyści powietrze i powierzchnie wnikając w ich głąb. Wspomaga odporność, tworzy barierę ochronną dla alergików, zapobiega rozwojowi pleśni grzybów i bakterii chorobotwórczych.

Dostępny w Polsce tylko u nas ! Dowiedz się więcej na www.betterair.aromacorp.pl

Wykorzystujemy powszechnie znane zalety probiotyków, których działanie wykracza daleko poza zwykłe zapobieganie, stosowane w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Nasz ekologiczny szczep probiotyczny ma za zadanie czyszczenie powierzchni i powietrza, którym oddychamy przez spożywanie takich substancji, jak pyłki, odpady kurzu i sierść zwierząt.

Produkty BetterAir są naturalne, nie zawierają środków chemicznych i są przyjazne dla środowiska. 

Twój dom to Twoja bezpieczna przystań, ale też miejsce rozwoju bakterii, pleśni i alergenów. Twoja kuchnia może stanowić doskonałe miejsce dla rozwoju drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną i powierzchniową, które czają się w gąbkach do naczyń, deskach do krojenia, szafkach, na gałkach i uchwytach.

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena:
Cartridge do dyfuzora Biodify Cartridge do dyfuzora Biodify
szt.
Cena:: 549,00 zł

Wygodny, wymienny wkład do dyfuzora Biodify. Zawiera bakteria probiotyczne, na poziomie mikroskopowym dba o czystość pomieszczeń. W zależności od ustawień powinien wystarczyć na ok 90 dni.